Dla Klienta

Zasady Współpracy

Obowiązki adwokata realizuję z najwyższą starannością, proponując zawsze najbardziej optymalne rozwiązania w sprawach, których się podejmuję.

W trakcie współpracy gwarantuję:

  • najwyższy poziom świadczonych usług oparty o aktualny stan prawny i najnowsze orzecznictwo z danego zakresu,
  • pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy,
  • przejrzystość w prowadzeniu spraw,
  • stałe, jasne zasady współpracy,
  • elastyczne formy komunikacji z Klientem,
  • bieżącą, aktualną informację odnośnie stanu trwających postępowań,
  • zachowanie tajemnicy adwokackiej,
  • bezpieczeństwo przechowywania informacji związanych z prowadzonymi sprawami.

 

Jednocześnie informuję, że w celu zachowania najwyższej jakości udzielanej pomocy prawnej, nie udzielam porad telefonicznych, choć zachęcam do kontaktu telefonicznego w każdym temacie, w którym Kancelaria może Państwu pomóc.

 

Formy współpracy

Oferuję rzetelną, kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę, dostosowaną do potrzeb i wymagań Klienta.

Udzielam pomocy zarówno w formie jednorazowych, doraźnych porad czy sporządzeniu pojedynczego pisma, jak również w ramach wszechstronnej reprezentacji procesowej Klienta przed sądami i organami administracji. Współpraca polegać może także na stałej obsłudze prawnej, obejmującej kompleksowe prowadzenie spraw prawnych danego podmiotu lub obsłudze prawnej jedynie pewnego obszaru działalności danego podmiotu.

W swej pracy wykorzystuję  zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, sprawdzone metody i rozwiązań przy świadczeniu usług prawnych. Korzystam z komunikacji na płaszczyźnie bezpiecznych portali informacyjnych sądów powszechnych, świadczę pomoc prawną przy wykorzystaniu narzędzi Elektronicznego Postępowania Upominawczego.
W swej ofercie proponuję także usługę porady prawnej online. Dzięki temu Klient otrzymuje poradę prawną lub  pomoc w sporządzeniu dowolnego pisma procesowego bez konieczności osobistej wizyty w siedzibie Kancelarii. Zapytania za pośrednictwem Internetu można składać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Jeśli chcą Państwo skorzystać z tej formy proszę wypełnić TEN FORMULARZ i opisać Państwa problem.

Po otrzymaniu zapytania w ciągu od 24 do 48 godzin otrzymają Państwo informację z bezpłatną wyceną usługi oraz powiadomieniem o decyzji w sprawie podjęcia się świadczenia usługi prawnej. W przypadku spraw niewymagających szczegółowej analizy, po otrzymaniu ustalonego z Państwem wynagrodzenia w ciągu 48 godzin otrzymają Państwo pisemną poradę.